GK Game News - шаблон joomla Продвижение
Menu       

Küba'da Gençlik ve Dayanışma Kampı

Her yıl Küba'da düzenlenen Gençlik ve Dayanışma Kampı'nın bu yılki tarihleri belli oldu.

José Martí Küba Dostluk Derneği genç Küba dostlarını 17-29 Ağustos tarihleri arasında yapılacak kampa çağırıyor:

''Sevgili genç Küba dostları,

Derneğimiz Küba Dünya Halklarıyla Dostluk Enstitüsü (ICAP) işbirliğiyle her yıl gerçekleştirdiği gençlik kampını bu yıl Ağustos ayında düzenlemektedir.

Havana, Artemisa, Santa Clara, Trinidad ve Cienfuegos’ta gerçekleştireceğimiz kamp kapsamında müze ziyaretleri ve dans geceleri gibi pek çok kültür etkinliğinin yanı sıra gönüllü çalışma faaliyetleri, çevre gezileri, Küba’nın tarihi, kültürü, ekonomik ve siyasi yapısıyla ilgili söyleşiler, sokak buluşmaları, gençlik örgütleri ve çeşitli kitle örgütleriyle buluşmalar bulunmaktadır.

Kampımız gençliğin merak ve coşkusunu taşıyan her yaştan Küba dostunun katılımına açıktır, ancak kontenjanın sınırlı olması nedeniyle 30 yaş altı katılımcılara öncelik tanınacaktır.

Program detaylarını aşağıda görebileceğiniz kampımızla ilgili her türlü sorunuz ve başvurunuz için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden veya 0312 419 7011 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle,
José Martí Küba Dostluk Derneği''

Detaylı program şu şekilde:

 

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.